Zdjęcia biznesowe

Zdjęcia biznesowe, wizerunkowe, na strony WWW

Potrzebujesz zdjęcia Biznesowego, lub na stronę WWW? Wykonujemy tego typu zdjęcia , w wysokiej, lub podanej przez Ciebie rozdzielczości. Wykonujemy kilka, kilkanaście ujęć (w przypadku wyboru pakietu zdjęć). Klient wybiera zdjęcie/zdjęcia, które są poddawane obróbce, retuszowi, następnie wysyłamy je na maila. Tego typu zdjęcia wykonujemy za poprzednim umówieniem się telefonicznym, czasem przy małej ilości pracy możemy je wykonać od ręki.

Zdjęcie biznesowe Cena
1 wybrane zdjęcie 100,00 zł
Pakiet 3 wybranych zdjęć 250,00 zł
Profesjonalne zdjęcia biznesowe – czy to się opłaca?
Za każdym biznesem stoi konkretna osoba, jej wartości, charyzma i misja, a klienci w dobie mediów społecznościowych nie chcą kupować produktów ani usług od anonimowych przedsiębiorców. Dzisiaj biznes buduje się na wizerunku. Dlatego profesjonalne zdjęcia biznesowe mają realny wpływ na wzrost sprzedaży, nawiązywanie relacji z odbiorcami i tworzenie marki własnej. W naszej firmie Foto Korekt wykonamy dla Ciebie sesję biznesową, której efektem będą zdjęcia w wybranej przez Ciebie rozdzielczości, idealne do umieszczenia na stronie internetowej, w mediach społecznościowych czy w materiałach reklamowych.
Sesja biznesowa – jak się przygotować?

Przed wykonaniem zdjęć biznesowych warto przemyśleć, jaki efekt chcesz nimi wywołać. Czy chcesz zaprezentować się swoim odbiorcom z pozycji specjalisty w swojej dziedzinie, czy może zależy Ci na tym, by Twoja grupa docelowa dostrzegała Twoją charyzmę i determinację? Wszystkie swoje przemyślenia możesz skonsultować z naszym fotografem w Katowicach, dzięki temu będziemy mogli dobrać najlepsze oświetlenie i rekwizyty i podpowiemy Ci, jak się ustawić, by wywrzeć oczekiwane wrażenie. Wykonamy kilka lub kilkanaście (w przypadku wyboru pakietu) zdjęć, Ty wybierzesz te, które najbardziej Ci odpowiadają, a następnie my poddamy je obróbce i delikatnemu retuszowi – poprawimy jasność, tło, wyrównamy kolory. Tak przygotowane zdjęcia na stronę www prześlemy na Twój adres e-mail.
Fotografia wizerunkowa – jak Cię widzą, tak Cię piszą

O ile zdjęcia biznesowe kojarzą się z oficjalnymi strojami i dość poważną postawą, o tyle zdjęcia wizerunkowe mogą mieć nieco luźniejszą formę. To propozycja dla tych, którzy chcą zbudować ze swoimi odbiorcami więź opartą na wspólnych wartościach. Można w nich przemycić więcej charakteru, wykreować swój styl i wyrazić siebie, co buduje autentyczność marki, sprawia, że jest bardziej rozpoznawalna wśród konkurencji, a do tego wzbudza większe zaufanie. W końcu wszyscy chcemy znać twarz stojącą za danym biznesem.
Zdjęcia na stronę www – ekspresowe i profesjonalne

W Foto Korekt stawiamy na profesjonalne i życzliwe podejście do klienta. Na sesjach panuje swobodna atmosfera, zawsze staramy się jak najlepiej wcielić w życie wszystkie wizje naszych klientów, a zdjęcia dostarczamy tak szybko, jak to możliwe, czasem nawet od ręki. Umów się telefonicznie na sesję biznesową lub wizerunkową – wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.