Jak zamawiać odbitki poprzez stronę WWW

Jak zamawiać odbitki przez Internet

Pierwszy ekran jaki nam się pokaże po wybraniu tej opcji zamawiania odbitek online :

wywoływanie zdjęć Katowice

Po kliknięciu w przycisk „wybierz zdjęcia”, pokaże nam się okno z folderami na komputerze, lub galeria zdjęć w telefonie. Należy przejść do folderu w którym mamy zdjęcia do wykonania. Można zaznaczyć i dodać je wszystkie naraz, lub pojedynczo. W przypadku telefonu wystarczy kliknąć w zdjęcia , które chcemy wywołać. 

Następnie pokażę nam się ekran z zamówieniem :

odbitki przez internet Katowice
odbitki online Katowice

Mamy na nim informację o ilość zamówionych odbitek, oraz cenie. Funkcja zmień parametry zdjęć umożliwia nam zmianę formatu, powierzchni papieru, ilości odbitek do całości zamówienia. Jeżeli chcemy wykonać część zdjęć np. w formacie 9×13 cm, a część 10×15 cm, należy wtedy przy każdym zdjęciu ręcznie zmienić format, ilość. Gdy nasze zamówienie jest gotowe do wykonania odbitek zaznaczamy odbiór osobisty i złóż zamówienie. Pokaże nam się następujące okno :

odbitki online zamówienie

Jest to ostatni etap zamówienia odbitek online. Wpisujemy swój numer telefonu, oraz adres mailowy, na który otrzymają Państwo powiadomienia o realizacji zamówienia. Zaznaczamy zgodę na przetwarzanie danych wymaganych do realizacji zamówienia i klikamy złóż zamówienie. Zamówienie zostanie wysłane do nas, Państwu zostaje jedynie czekać na informacje o jego realizacji. Po otrzymaniu maila, że zamówienie jest zrealizowane, zapraszamy po odbiór zdjęć do naszego Studia.

wywoływanie zdjęć z telefonu katowice